Ворота Алютех, Мукачево

Ворота Алютех

Информация о товаре

Заказать товар

Ворота Алютех. Детальное описание товара

Гаражні ворота "Алютех" забезпечують безпечну експлуатацію для усіх членів сім'ї. Вони відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота "Алютех" маркіровку СЕ.

Використання енергоефективних панелей і ущільнення по усьому периметру воріт забезпечує комфортну температуру усередині гаража.

Секційні ворота можна без зусиль відкривати і закривати вручну, оскільки їх вага компенсується пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт "Алютех" вимагається докласти зусилля не більше 150Н (≈ 15 кг).

Гаражні ворота, оснащені електроприводом забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматизовані гаражні ворота c дистанційним керуванням, легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг. Щоб відкрити ворота необхідно усього лише натиснути кнопку на пульті дистанційного керування.

Ресурс гаражних воріт "Алютех" розрахований на 25 000 циклів підйому-опускання воріт що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації (по чотири підйом-опускання воріт щодня упродовж усього періоду).

Контакты поставщика

Телефоны:
0992025794
; 0978110767

Ворота Алютех, добавлен на сайт 15 сен. 2015 г.
  • Другие товары компании
  • Похожие товары других компаний

Контактная информация

Вікна Плюс Мукачево

Контактное лицо: Вікно Плюс Мукачево

Телефоны: 0992025794, 0978110767

Адрес: Закарпатская обл., Мукачево, В.Стуса

Написать нам

Карта проезда

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 Вікна Плюс Мукачево. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх